Fantasztikus eredmény az Asztalitenisz Bajnokságon

Örömmel fogadtuk a hírt, hogy Vass Bertalan, iskolánk 8.n osztályos tanulója nagyszerű eredményeket ért el a budapesti Asztalitenisz Bajnokságon február 3-án. A megmérettetésen U15-ös kategóriában induló sportoló számára ez különösen fontos állomás, hiszen a négy kiemelt, arany fokozatú verseny egyike volt.

Páros versenyszámban Lovas Csongorral (Dunakeszi VSE játékosa) 3. helyen végeztek. Egyéniben a későbbi győztestől kapott ki a négy közé jutásért, így 5. lett!

Ezzel az eredménnyel az U15-ös országos ranglistán a Dombóvári Asztalitenisz Club tehetséges sportolója jelenleg a 7. helyen áll! Szívből gratulálunk a nagyszerű eredményhez Bercinek és edzőjének, Kocsis Károlynak! További szép sikereket kívánunk!