Egyéni és Váltófutó Atlétikai Bajnokság V-VI. korcsoport megyei döntő

Kiválóan szerepeltek atlétáink az V.-VI. korcsoportos Egyéni és Váltófutó Atlétikai Bajnokság megyei döntőjében Szekszárdon. A versenyen a következő eredmények születtek: Éva Viktória (11.a) 100 és 200 méteres síkfutásban is győzedelmeskedett, ezzel kivívta a jogot a Győrben megrendezésre kerülő országos döntőben való részvételre. Sarkadi Dorka (10. b) a 400 méteres síkfutásban lett 1. helyezett. Az 1500 méteres síkfutás teljes Illyés Gimi sikert hozott. A dobogó mindhárom fokára iskolánk tanulója állhatott fel. 1 . Szalay Zóra ( 9.a ), 2. Faour Míra ( 9.a ), 3. Nyisztor Luca ( 9.b ) lett. A számban Sipos Zsanett (10. a) 4. helyezést ért el. Szita Richárd (12.b) a 800 métert nyerte magabiztos futással. Futó Dániel (11.n) a gerelyhajítás versenyszámában lett 3. helyezett. A lányok 4X400 méteres váltóversenyében Nyisztor Luca, Sipos Zsanett, Szalay Zóra, Sarkadi Dorka összeállításban szintén iskolánk csapata győzött és ott lesz az országos döntőben. Szívből gratulálunk minden diáknak a fantasztikus eredményekhez! A továbbjutó tanulóknak sok sikert kívánunk, a többiek osztályfőnöki dicséretben részesülnek. A sportolók edzői: Tarr Imre és Fazekas Gáspár.