Iskolánkról / Eredmények / Idei tanév

Ide kattintva letölthető az iskolánkat bemutató diavetítés!

Kérem válasszon az alábbi menüből:

 

 

 

Versenyeredmények 2014/2015-ös tanév

Név

Osztály

Versenyeredmény

Felkészítő

Besenyei Ágota

9.a

Atlétikai Diákolimpia 3. hely

Fazekas Gáspár, Gábor Balázs

 

Besenyei Ágota

9.a

Mezei Futó Diákolimpia 4. hely

Fazekas Gáspár, Gábor Balázs

Sipos Zsófia

9.a

Atlétikai Diákolimpia 3. hely

 Fazekas Gáspár, Gábor Balázs

 

Sipos Zsófia

9.a

Mezei Futó Diákolimpia 4. hely

Fazekas Gáspár, Gábor Balázs

 

Boros Dorka

9.a

Mezei Futó Diákolimpia 4. hely

Fazekas Gáspár, Gábor Balázs

Tonács Dóra

9.a

Atlétikai Diákolimpia 3. hely

Fazekas Gáspár, Gábor Balázs

Faragó Eszter

11.b

Fodor József Országos Biológia Verseny 1. hely

Kisvárdainé Fábián Erika

Fónai Friderika

10.n

Országos Kötélugró Diákolimpia 1. hely

Mohai Levente, Fehérvári Levente

Szollár Csanád

11.n

Úszó Diákolimpia Országos Döntő 11. hely

Fazekas Gáspár, Kovács Péter

Turi Bianka

9.a

Úszó Diákolimpia Országos Döntő 14. hely, 15. hely

Tancsa Norbert, Gábor Balázs

Rettegi Ákos

10.n

Úszó Diákolimpia Országos Döntő 12.helyezés

Tancsa Norbert, Surányi László, Horváth Dániel, Fehérvári Levente, Németh József

 

Nagy Armand

11.b

Boda Csanád

11.b

Virovecz Richárd, Tancsa Norbert

Fehérvári Réka

6.n

Úszó Diákolimpia Országos Döntő 4. és 9. hely

Buda Gyöngyvér

5.n

Bókay Árpád Országos Biológia Verseny 16. helyezés

Kisvárdainé Fábián Erika

Bencsik Flóra

10.b

Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia V-VI. kcs. 8. helyezés

Dr. Szenyéri Zoltán

Stein Dorina

Németh Margaréta

Erdei Lilla

Kőszegi Gergő

6.n

Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia III-IV. kcs. 5. helyezés

Dr. Szenyéri Zoltán

Kőszegi Szabolcs

Szenyéri Gabriella

8.n

Pápai Fruzsina

8.n

Glasperlenspiel német nyelvi, kultúrtörténeti és országismereti országos verseny 2. helyezés

Vámosi Judit

Pintér Kata

11.n

Glasperlenspiel német nyelvi, kultúrtörténeti és országismereti országos verseny 9. helyezés

Dr. Markóné Szabó Laura

Kőszegi Gergő

6.n

Jedlik Ányos Fizika Verseny Országos Döntő 2. hely

Embersitsné Bóta Éva

Kőszegi Szabolcs

6.n

Jedlik Ányos Fizika Verseny Országos Döntő 1. hely

Márton Norbert

6.n

Jedlik Ányos Fizika Verseny Országos Döntő 3. hely

Sebestyén Dóra

11.a

Országos Sakk Diákolimpia 13. hely

Lódi László

Pápai Fruzsina

8.n

Országos Német Kisebbségi Önkormányzat által szervezett vers- és prózamondó verseny 10. hely

Dr. Markóné Szabó Laura

Babai Klaudia

6.n

Országos Német Kisebbségi Önkormányzat által szervezett vers- és prózamondó verseny 10. hely

Dr. Markóné Szabó Laura

Besenyei Emőke

12.b

Úszó Diákolimpia 3. hely

Kovács Péter

Kötélverő Zsófia

12.n

Úszó Diákolimpia 8. hely

Németh József

Bánfalvi Ákos

11.b

Kéttusa Diákolimpia 1. hely

Fazekas Gáspár, Tancsa Norbert, Németh József

Turi Bianka

9.a

Kéttusa Diákolimpia 2. hely

Tancsa Norbert, Gábor Balázs

Tancsa Gréta

9.n

Kéttusa Diákolimpia 3. hely

Tancsa Norbert, Németh József

Szenyéri Viktória

11.n

OKTV, Történelem 10. hely

Erdélyi Tamás

Vörös Annamária

12.n

OKTV, biológia 23. hely

Kisvárdainé Fábián Erika

Weich Lili
Rohonczi Mirtill
Faragó Eszter

11.n, 11.b

Stockholmi Ifjúsági Víz Díj 2. hely

Kisvárdainé Fábián Erika

Döme Szandra

6.n

Országos Kötélugró Diákolimpia 4. hely

Tikász Ernesztina (edző), Tancsa Norbert

Pozsgai Alexa

5.n

Kéttusa Diákolimpia 15. hely

Tancsa Norbert

Tar Dávid

5.n

Kéttusa Diákolimpia 11. hely

Tancsa Norbert

Lengyel Dorka

6.n

Karate országos Diákolimpia 1. hely

Szabó Csaba, Tancsa Norbert

 

Forgács Fanni

8.n

Bendegúz Országos Angol Verseny 1. hely

Tőzsér Anna Mária

 

Tóth Lili Anna

10.c

Mezei Futó Diákolimpia 1. és 4. hely

Fazekas Gáspár, Fehérvári Levente

 

Tóth Virág

12.b

Atlétika Diákolimpia 3. és 4. hely

Fazekas Gáspár, Kovács Péter

 

Tóth Virág

12.b

Mezei Futó Diákolimpia 6. hely

Fazekas Gáspár, Kovács Péter

 

Tóth Sára

13.e

Glasperlenspiel Német Nyelvi Kultúrtörténeti és Országismereti Országos Verseny 8. hely

Dr. Markóné Szabó Laura

 

Bognár Gergely

12.n

Úszó Diákolimpia 12. és 14. hely

Németh József

 

Versenyeredmények – 2010/2011-es tanév

Országos eredmények – 2010/2011. tanév

Tanuló neve, osztálya

Eredmény

Felkészítő tanár, edző

Lukács Ádám 6. n

Bendegúz Levelező Verseny, angol nyelv, 1. hely

Harangozó Boglárka

Vicze Kristóf 6. n

Bendegúz Levelező Verseny, angol nyelv, 5. hely

Harangozó Boglárka

Rohonczi Mirtill 7. n

Bendegúz Levelező Verseny, angol nyelv

Maár Zsuzsanna

Weich Lili 7. n

Bendegúz Levelező Verseny, magyar nyelv és irodalom, 6. hely, 2. hely

Batka Ágnes

Szenyéri Viktória 7. n

Bendegúz Levelező Verseny, német nyelv, 3. hely

Bertáné Bozsér Bernadett

Ürmösi Dániel 7. n

Bendegúz Levelező Verseny, német nyelv, 6. hely

Bertáné Bozsér Bernadett

Balogh Zoltán 12. n
Király Bence 12. n
Lankó Márk 13. e
Tóth Ákos 10. e

Ifjúsági Katasztrófavédelmi Verseny, 4. hely

Hertelendi Norbert

Beke Zsanett 10. a
Lőbel Nikolett 11. b Dallmann Cintia 10.e
Hógli Claudia 9.a

Megyei Atlétikai Verseny, svédváltó 5. hely, távolugrás 7. hely

Kovács Péter

Beke Zsanett 10. a
Krajczár Antal 12. b
Harsányi Ákos 12. b
Glaub Fanny 12. b

Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia V-VI. korcs., 6. hely

Dr. Szenyéri Zoltán

Csiszár Zsófia 8. n
Losteiner Cecília 8. n
Vörös Annamária 8. n

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny

Bosnyák Gyöngyi,
Papp Petra

Vonyó Viola 11.n

Országos Olasz Nyelvi Verseny - történelem kategória, II. helyezés

Szóka Bernadett

Szollár Csenge 8.n
Losteiner Cecília 8.n
Rohonczi Mirtill 7.n
Szenyéri Viktória 7. n

Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia III-IV. korcs., 2. hely

Dr. Szenyéri Zoltán

Tancsa Gréta 5. n

Úszó Diákolimpia, országos döntő, 3. hely

Tancsa Norbert

Beke Zsanett 10. a

Országos Mezei Futó Diákolimpia, 3. hely

Fazekas Gáspár

Nagy Mátyás 8. n

Országos Mezei Futó Diákolimpia, 19. hely

Fazekas Gáspár


 

Országos eredmények – 2010/2011. tanév

Tanuló neve, osztálya

Eredmény

Felkészítő tanár, edző

Harsányi Ákos 12.b
Krajczár Antal 12. b
Menyhárt Gergely 12. b
Sávai Levente a 12.b
Rab Zoltán 10.n
Horváth Ádám 11. a
Keller Dávid 11. a
Hegyi Adorján a 11.a Farkas Dániel 12.a
Tislér Ádám 12.e
Tislér Bence 10.a
Majoros Máté 12.e

Országos Amatőr Kézilabda Diákolimpia, 8. hely

Tislér Gábor

Gelencsér László 5. n

Jedlik Ányos Országos fizika Verseny, 4. hely

Embersitsné Bóta Éva

Támpa Levente 6. n

Jedlik Ányos Országos fizika Verseny, 3. hely

Embersitsné Bóta Éva

Beke Zsanett 10. a

Atlétikai Diákolimpia, országos döntő 2. és 3. hely

Fazekas Gáspár

Beke Zsanett 10. a

Országos Mezei Futó Diákolimpia, 3. hely

Fazekas Gáspár

Nagy Mátyás 8. n

Országos Mezei Futó Diákolimpia, 19. hely

Fazekas Gáspár


Területi, megyei, városi versenyek eredményei – 2010/2011. tanév

Tanuló neve, osztálya

Eredmény

Felkészítő tanár, edző

Iván Károly 11. n

történelem OKTV III. forduló

Kovács Erzsébet

Vértesy Gáspár 11. b

Szilárd Leó Megyei Fizika Verseny 1. hely

Tóth Sándor

Bakonyvári Dávid 11. b

Szilárd Leó Megyei Fizika Verseny, dicséret

Tóth Sándor

Pálfi Dávid 12. n

Szilárd Leó Megyei Fizika Verseny, dicséret

Mesterházyné dr. Illés Ágnes

Banizs Máté 12. b

Szilárd Leó Megyei Fizika Verseny, dicséret

Mesterházyné dr. Illés Ágnes

Klespitz Péter 12. b

Szilárd Leó Megyei Fizika Verseny, dicséret

Mesterházyné dr. Illés Ágnes

Iskolai csapat

Szilárd Leó Megyei Fizika Verseny, 3. helyezés

Mesterházyné dr. Illés Ágnes, Tóth Sándor

Szenyéri Viktória 7. n

Lánchíd Városi Történelem Verseny, 1. hely

Erdélyi Tamás

Ürmösi Dániel 7. n

Lánchíd Városi Történelem Verseny, 4. hely

Erdélyi Tamás

Vértesy Gáspár 11. b Kalenics Huba 11. n Farkas Eszter 11. b Czétány Péter 11. b

Nemzeti összetartozás napja – megyei történelem verseny, 2. hely

Simon Mátyás 9. b

Ki mit tud? – Paks – szavalat kategória, arany minősítés

Vámosi Judit

Pálfi Dávid 12. n

Matematika OKTV 2. forduló

Vértesy Gáspár 11. b

Matematika OKTV 2. forduló

Radó Bettina 11. n

III. Béla Gimnázium angol fordító versenye,
3. hely

Harangozó Boglárka

Hudi Nikolett 12. a

Regionális Olasz Verseny – élőbeszéd kategória, 2. hely

Juhász Viktória

Balogh Zoltán 12. n, Király Bence 12. n, Lankó Márk 13. e
Tóth Ákos 10. e

Dunántúli Ifjúsági Katasztrófavédelmi Verseny, 1. hely

Hertelendi Norbert

Krajczár Antal 12. b
Varga Zoltán 10. a
Fogarasi Gábor 11. n
Bódis Péter 11. b

Megyei Atlétikai Verseny, svédváltó 3. hely

Kovács Péter

Horváth Hanna
Kántor Bence
Winecker Ágnes (mind 12. n)

Bátaszéki Művelődéstörténeti Verseny

Kovács Erzsébet

Dallmann Cintia 10. a

Irinyi János Kémia Verseny, 5. helyezés

Kisvárdai Antal

Pálfi Dávid 12.n

Gordiusz Megyei Matematika Verseny, 2. helyezés

Tóth Sándor

Banizs Máté 12. b

Gordiusz Megyei Matematika Verseny, 5. helyezés

Mesterházyné dr. Illés Ágnes

Sávai Levente 12.b

Gordiusz Megyei Matematika Verseny, 11. helyezés

Mesterházyné dr. Illés Ágnes

Területi, megyei, városi versenyek eredményei – 2010/2011. tanév

Tanuló neve, osztálya

Eredmény

Felkészítő tanár, edző

Vértesy Gáspár 11. b

Gordiusz Megyei Matematika Verseny, 3. helyezés

Kocsis Imre

Bakonyvári Dávid 11. b

Gordiusz Megyei Matematika Verseny, 4. helyezés

Kocsis Imre

Szabó Helga 11. b

Gordiusz Megyei Matematika Verseny, 19. helyezés

Kocsis Imre

Berta Bence 9. n

Gordiusz Megyei Matematika Verseny, 19. helyezés

Mesterházyné dr. Illés Ágnes

Lukács Ádám 6. n

Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló, 14. hely

Király Gyuláné

Pónya Bence 7. n

Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló, 18. hely

Király Gyuláné

Rohonczi Mirtill 7. n

Varga Tamás Matematika Verseny, 2. forduló, 2. hely

Király Gyuláné

Pónya Bence 7. n

Varga Tamás Matematika Verseny, 2. forduló, 3. hely

Király Gyuláné

Küszter Dániel 8. n

Varga Tamás Matematika Verseny, 2. forduló, 1. hely

Tóth Sándor

Vörös Annamária 9. n

Dombóvári Művelődési Ház meseíró versenye, 1. hely

Tóth Sándor

Tóth Julianna 6. n

Dombóvári Művelődési Ház meseíró versenye, 2. hely

Tóth Sándor

Szollár Csenge 8. n Lelovics Katalin 8. n Pánczél Róbert 8. n

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny, 2. hely

Bosnyák Gyöngyi,
Papp Petra

Francz Helga 11. b
Szabó Zsófia 11. b
Várfalvi Ágnes 11.b

Regionális Környezetvédelmi Verseny, 2. hely

Papp Petra

Marosi Marcell 7.n

Megyei Mezei Futó Diákolimpia, 8. hely

Fazekas Gáspár

Krajczár Antal 12. b

Megyei Mezei Futó Diákolimpia, 8. hely

Fazekas Gáspár

Ludányi Eszter, Papp Patrícia, Hegedüs Viktória (mind 8. n)

Megyei Mezei Futó Diákolimpia

Juhász Eszter

Vértesy Gáspár 11. b

Fizika OKTV II. forduló

Tóth Sándor

Bakonyvári Dávid 11. b

Fizika OKTV II. forduló

Tóth Sándor

Csiszár Beáta 12. n

Biológia OKTV II. forduló

Kisvárdainé Fábián Erika

Klespitz Péter 12. b

Biológia OKTV II. forduló

Kisvárdainé Fábián Erika


Területi, megyei, városi versenyek eredményei – 2010/2011. tanév

Tanuló neve, osztálya

Eredmény

Felkészítő tanár, edző

Dallmann Cintia 10.e
Csík Florentina 9.b
Heil Marietta 9.a
Heil Mónika 9.a
Hógli Claudia 9.a
Krammer Zsanett 11.a Orbán Lilla 11.a
Varga Nóra 11.a Vermes Imola 10.e

Megyei Kispályás Labdarúgó Diákolimpia, 3. hely

Juhász Eszter,
Németh József

Hógli Claudia 9. a

Megyei Atlétikai Diákolimpia, 3. és 3. hely

Kovács Péter

Bódis Péter 11. b

Megyei Atlétikai Diákolimpia, 1. hely

Kovács Péter

Varga Zoltán 10. a

Megyei Atlétikai Diákolimpia, 2. hely

Kovács Péter

Heil Marietta 9.a
Heil Mónika 9.a
Hógli Claudia 9.a
Beke Zsanett 10. a

Megyei Atlétikai Diákolimpia, váltófutás, 2. hely

Kovács Péter

Benedek Rebeka
Sipos Kíra
Szenyéri Viktória
(mind 7.n)

Fekete István Természetismereti Verseny, 6. hely

Papp Petra

Ignácz Jennifer 10. a

Kitaibel Pál Biológia Verseny, megyei forduló, 9. hely

Papp Petra

Gazdag Szabina 10. a

Kitaibel Pál Biológia Verseny, megyei forduló, 11. hely

Papp Petra

Kiss Fatime 10. a

Kitaibel Pál Biológia Verseny, megyei forduló, 13. hely

Papp Petra

Biró Viktória 10. a

Kitaibel Pál Biológia Verseny, megyei forduló, 16. hely

Papp Petra

Pónya Bence, Fábos Roland, Ürmösi Dániel, Hajda Zoltán, Marosi Marcell, Szenyéri Viktória, Tálos Réka és Sípos Kíra (mind 7. n)

Belvárosi Általános Iskola környezetvédelmi versenye

Papp Petra


 

Területi, megyei, városi versenyek eredményei – 2010/2011. tanév

Tanuló neve, osztálya

Eredmény

Felkészítő tanár, edző

Hódi Balázs 5. n

Dombó Pál tanulmányi verseny, matematika, 3. hely

Bosnyák Gyöngyi

Tancsa Gréta 5. n

Dombó Pál tanulmányi verseny, matematika, 5. hely

Bosnyák Gyöngyi

Támpa Levente 6. n

Dombó Pál tanulmányi verseny, matematika, 1. hely

Király Gyuláné

Szabó Zulejka 6. n

Dombó Pál tanulmányi verseny, matematika, 4. hely

Király Gyuláné

Rohonczi Mirtill 7. n

Dombó Pál tanulmányi verseny, matematika, 1. hely

Király Gyuláné

Marosi Marcell 7. n

Dombó Pál tanulmányi verseny, matematika, 3. hely

Király Gyuláné

Pónya Bence 7. n

Dombó Pál tanulmányi verseny, matematika,4. hely

Király Gyuláné

Küszter Dániel 8. n

Dombó Pál tanulmányi verseny, matematika, 1. hely

Tóth Sándor

Pánczél Róbert 8. n

Dombó Pál tanulmányi verseny, matematika, 3. hely

Tóth Sándor