A tanévzárón elismerésben részesülő diákok teljes névsorát és eredményét itt lehet megtekinteni. Nagyon büszkék vagyunk diákjainkra!

 

 

 

1

 

Név

Osztály

Jutalmazás címe

Bánfai Balázs

5.n

kitűnő tanulmányi eredmény, Natúrparki Vetélkedő országos 4. hely

Domonkos Anna

5.n

kitűnő tanulmányi eredmény

Fenyvesi Merse

5.n

kitűnő tanulmányi eredmény, Natúrparki Vetélkedő országos 4. hely

Müller Botond

5.n

kitűnő tanulmányi eredmény

Ruppert Dominik

5.n

kitűnő tanulmányi eredmény, Natúrparki Vetélkedő országos 4. hely

Szlobodics Eszter

5.n

kitűnő tanulmányi eredmény

Tigelmann Hanna

5.n

kitűnő tanulmányi eredmény

Tóth Anna

5.n

kitűnő tanulmányi eredmény

Balika Máté

6.n

kitűnő tanulmányi eredmény

Bán Léna

6.n

kitűnő tanulmányi eredmény

Bauer Boglárka

6.n

kitűnő tanulmányi eredmény

Bogyay Regina

6.n

kitűnő tanulmányi eredmény

Horváth Borbála Ágnes

6.n

kitűnő tanulmányi eredmény, kiemelkedő közösségi munka

Kardos Abigél Enid

6.n

kitűnő tanulmányi eredmény

Lakatos Lukács

6.n

kitűnő tanulmányi eredmény, Balázs György Alapítvány díja a legjobb matematikusnak, Regionális Matematikaverseny 1. hely, Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos 10. hely, Karate Diákolimpia országos 1. hely, „Magyarország jó tanulója, jó sportolója 2018” címet elismerő miniszteri oklevél

Molnár Kinga Fruzsina

6.n

kitűnő tanulmányi eredmény

Pozsgai Aliz Míra

6.n

kitűnő tanulmányi eredmény, Úszó Diákolimpia országos 5. és 6. hely

Rákosfalvi Janka

6.n

kitűnő tanulmányi eredmény, kiemelkedő közösségi munka

Szabó Gréta Zoé

6.n

kitűnő tanulmányi eredmény

Szőcs Patrik

6.n

kitűnő tanulmányi eredmény

Bozsits Zsófia

7.n

jeles tanulmányi eredmény, Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos 6. hely

Király Dániel

7.n

Úszó Diákolimpia országos 2. és 3. hely

Kovács Adriána Kíra

7.n

Karate Diákolimpia országos 4. hely

Kovács Aliz

7.n

kitűnő tanulmányi eredmény

Nagy Fanni

7.n

kitűnő tanulmányi eredmény, Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos 6. hely

Szabó Kendra Lara

7.n

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos 6. hely

Tóth Lenke

7.n

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
országos 6. hely, Országos Atlétika Diákolimpia Egyéni Pályabajnokság 4. hely, Országos Mezei Futóbajnokság 9. hely

Berta Boldizsár

8.n

Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia országos 5. hely

Besenyei Zsombor

8.n

Úszó Diákolimpia országos 2. és 3. hely

Futó Dániel

8.n

Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia országos 5. hely

Horváth Boldizsár

8.n

Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia országos 5. hely, Glasperlenspiel Német Nyelvi Verseny országos 11. hely

Jobbágy Botond

8.n

Glasperlenspiel Német Nyelvi Verseny országos 1. hely

Juhász Szabina

8.n

kitűnő tanulmányi eredmény, Glasperlenspiel Német Nyelvi Verseny országos 4. hely, Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos 15. hely

Kriszl Dorina

8.n

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos 15. hely

Pápai Dorottya

8.n

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos 15. hely

Rákosfalvi Soma Pál

8.n

jeles tanulmányi eredmény, Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia országos 5. hely

Szücs Levente

8.n

kitűnő tanulmányi eredmény

Tancsa Léna

8.n

kitűnő tanulmányi eredmény

Tóth Dominik

8.n

Karate Diákolimpia 2. hely

Varga Rebeka

8.n

jeles tanulmányi eredmény, Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos 15. hely

Vicze Sára

8.n

kitűnő tanulmányi eredmény

Bálint Laura

9.a

kitűnő tanulmányi eredmény

Beihammer Boglárka

9.a

Glasperlenspiel Német Nyelvi Verseny országos 17. hely

Fetter Lilla Virág

9.a

kitűnő tanulmányi eredmény

Gyenei Anna

9.a

jeles tanulmányi eredmény, Úszó Diákolimpia országos 2. és 3. hely

Szita Richárd

9.b

kitűnő tanulmányi eredmény, Mezei Futóbajnokság országos 10. hely csapatban

Völgyi Bence

9.b

kitűnő tanulmányi eredmény

Ács Levente

9.n

Mezei Futóbajnokság országos 10. hely csapatban

Bogyay Gergő

9.n

kitűnő tanulmányi eredmény

Gyurka Zsófia

9.n

kitűnő tanulmányi eredmény

Pozsgai Alexa

9.n

Úszó Diákolimpia országos 3. és 8. hely

Strijk Barnabás

9.n

Mezei Futóbajnokság országos 10. hely csapatban

Tar Dávid

9.n

Úszó Diákolimpia országos 3. hely

Zerényi Maja

9.n

kitűnő tanulmányi eredmény

Bíró Dávid

10.a

kimagasló közösségi munka, Országos Atlétika Diákolimpia Egyéni Pályabajnokság 10. és 11. hely

Stróbl Fanni Lili

10.a

kitűnő tanulmányi eredmény

Bárány Kristóf

10.b

Mezei Futóbajnokság országos 10. hely csapatban

Havanecz Zsolt

10.c

Mezei Futóbajnokság országos 10. hely csapatban

Klemm Bianka

10.c

kitűnő tanulmányi eredmény

Lévay Mária

10.c

kitűnő tanulmányi eredmény, kiemelkedő közösségi munka

Müller Ádám

10.c

kimagasló közösségi munka

Schönfelder Kata

10.c

kitűnő tanulmányi eredmény, Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia országos 2. hely

Binder Márió

10.n

kimagasló közösségi munka

Bor Bernadett

10.n

Mező Ferenc Szellemi Dákolimpia országos 2. hely

Kőszegi Gergő

10.n

kitűnő tanulmányi eredmény, Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia országos 2. hely

Kőszegi Szabolcs

10.n

kitűnő tanulmányi eredmény, Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia országos 2. hely, Asztalitenisz Diákolimpia országos 2. hely

Boda Ajtony

11.a

Úszó Diákolimpia elért országos 3. és 7. hely

Hecker Noémi

11.a

kitűnő tanulmányi eredmény

Somlyai Flóra

11.a

kitűnő tanulmányi eredmény

Végh Viktória

11.a

kiemelkedő közösségi munka

Kovács Ágnes

11.b

kitűnő tanulmányi eredmény, kiemelkedő közösségi munka

Kovács Klaudia

11.b

kitűnő tanulmányi eredmény, kiemelkedő közösségi munka

Kőszegi Lilla Zsanna

11.b

kitűnő tanulmányi eredmény, kiemelkedő közösségi munka

Till Nikolett

11.b

kitűnő tanulmányi eredmény, kimagasló közösségi munka

Bánfi András

11.n

jeles tanulmányi eredmény, Fodor József Biológia Verseny országos 5. hely

Fellegi Lili Hanna

11.n

Regionális Olasz Verseny 3. hely, kiemelkedő közösségi munka

Hegedüs Anna Szilvia

11.n

kitűnő tanulmányi eredmény

Kocsis Dorottya

11.n

kiemelkedő közösségi munka

Óliás Dóra

11.n

kitűnő tanulmányi eredmény, Regionális Olasz Verseny 3. hely

Petró Dorottya

11.n

kitűnő tanulmányi eredmény

Simonics Liliána

11.n

kitűnő tanulmányi eredmény, Fodor József Biológia Verseny országos 24. hely