Diákjaink kiváló eredményeket értek el a IV. korcsoportos Atlétika Diákolimpia Egyéni és Váltófutó Pályabajnokságon

A Szolnoki Atlétika Centrumban rendezték az idei IV. korcsoportos Atlétika Diákolimpia Egyéni és Váltófutó Pályabajnokságot, ahol a dombóvári atléták ismét kiváló eredményekkel öregbítették városuk és iskolájuk hírnevét. Lakatos-Lamm Bence (9.n) magasugrásban 1. helyezést, távolugrásban 2. helyezést ért el. Bence mindkét versenyszámban végig esélyeshez méltóan versenyzett és kimagasló 183 centiméteres teljesítménnyel nyerte a magasugrást, 6 méter 51 centiméteres ugrásával (2 cm-re lemaradva az 1. helyezettől) pedig a dobogó második fokára állhatott távolugrásban.

Egyéni versenyszámokban Lukács Balázsnak (8.n) és Böröcz Blankának (8.n) szurkolhattunk a 300 méteres futó számban. A rendkívül erős mezőnyben Balázs a 9., Blanka a 16. helyezést szerezte meg.

Váltófutó csapatunk a 4×800 méteres versenyszámban jutott a legjobbak közé és a szolnoki versenyen a 10. helyen ért célba. A csapatot Fajcsi Botond, Horváth Ábel, Méhes Máté (8.n) és Kiss Máté (9.n) alkotta. Az atléták edzői Tarr Imre és Fazakas Gáspár. Szívből gratulálunk a kimagasló eredményekhez, tanulóink igazgatói dicséretben részesülnek!